معرفی دیبا تجارت

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه از سال 1388 با هدف ترویج سلامت و تولید محصولات با کیفیت با اتکا به دانسته¬ها و تجربیات پیشین خود تاسیس گردید. این شرکت، با تمرکز بر تولید محصولات داخلی و فرهنگ¬سازی در زمینه استفاده از محصولات سبز و پیشبرد این مهم، گام بزرگی برداشته است. در حال حاضر این مجموعه به عنوان یکی از موثرترین شرکت-های تولیدی مشغول به فعالیت می¬باشد.


معرفی اسمارت لایف

اسمارت لایف ، برند بین¬المللی و صادراتی شرکت دیبا تجارت خاورمیانه است.این کالاها شامل دو دسته محصولات سلامت و محصولات بهداشت خانگی می¬باشد.تکنولوژی اسمارت لایف از بیش از 25 سال پیش آغاز شد. دانشمند مخترع این تکنولوژی مجذوب این محصولات شد، چرا که در محیط زیست، سبب کاهش چشمگیر بو و انتشار بوی نامطبوع می¬شد. شواهد بیشتر نشان دادند که این محصولات بوی نامطبوع را نمی¬پوشاند، بلکه سبب حذف کامل بوی آن¬ها می¬شود. نتایج دستاوردها مجموعه¬ای از فرمول¬های تخصصی است که طیف گسترده¬ای از بوهای مختلف نامطبوع را خنثی می¬کند (با تاثیر بالا، کارآمد و ماندگار). این فرمولاسیون به لحاظ علمی کاملا مهندسی شده است تا با محیط زیست سازگار باشد. این محصولات تحت کنترل کیفیت دقیق ساخته شده است. ترکیبات اسمارت لایف در صنعت مواد غذایی به رسمیت شناخته شده است و سابقه¬ای طولانی در رعایت موارد ایمنی دارد.

خدمات اسمارت لایف

مشاوران اسمارت لایف تلاش می کنند اطلاعات علمی در مورد محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهند که این امر در ترویج فرهنگ استفاده از آب های قلیایی بسیار موثر می باشد. این محصولات دارای ضمانت تعویض می باشند.